tekparola.com - Tek Parola ile onlarca sitede üyelik.
 
Ücretsiz Üye Ol   |  Sıkça Sorulanlar  |  Site Sahipleri İçin

 


Sıkça Sorulan Sorular

tekparola.com'a neden üye olmalıyım?

TekParola kayıtlı kullanıcısı olduğunuz zaman, sadece tekparola.com üzerinde başlatacağınız bir oturum sistemimizi kullanan tüm sitelere girmenize aracılık edecektir. Bu sayede sayıları hızla artan tekparola.com destekli sitelerde tekrar kayıt olmadan tek parola ve tek giriş işlemi ile gezebilecek, o sitelerin üyelik avantajlarından anında yararlanabileceksiniz. Üstelik bir tekparola.com geçerli siteden diğer tekparola.com geçerli sitelere "TekParola Zincir" adı verilen uygulama ile açık olan oturumu devam ettirebileceksiniz. Yani bir tek parola ve bir tek giriş işlemi size yetiyor.

ne kadar güvenli?

TekParola üyesi olmak için kullanacağınız parolanız tek taraflı kripto ile korunmaktadır. Asla parolanız ne biz ne de başka birisi tarafından görüntülenemez. Parola hatırlatmak yerine sadece parola sıfırlama imkanınız vardır. Siz tekparola.com'da oturum açmadığınız ve sitemizden sistemimizi kullanan sitelere kendi isteğiniz ile gitmediğiniz sürece hiçbir bilginiz karşı siteye iletilmez. Oturum açma işleminde ise sitelere bizim izin verdiğimiz bazı kısıtlı bilgileriniz iletilir.

TekParola üzerinde yapılan tüm işlemler 256bit SSL (Secure Socket Layer) ortamında gerçekleşmektedir.

parolamı unuttum ne yapmalıyım?

Parolanızı unuttuğunuzda bir dizi güvenlik işlemi sonrasında mail adresinize mail sıfırlama linki ulaşacaktır. Bu linkle gelip yeni bir parola girmeniz yeterlidir. Üyesi olduğunuz sitelerde herhangi bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Zaten üyesi olduğunuz siteler sizin parolanızla ilgili hiçbir bilgiye sahip değildir, ulaşamaz.

 
   
bir `İnteraktif Proje` sitesidir